Serwetki dyspenserowe

Serwetki dyspenserowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Serwetki dyspenserowe

Aby lokal gastronomiczny był miejscem cenionym przez najbardziej wymagających klientów, należy zadbać o szczegóły. Na to, czy goście będą czuli się w danej restauracji czy kawiarni komfortowo, wpływa wiele czynników – menu, obsługa oraz wystrój przestrzeni. Małym, ale jakże ważnym detalem kształtującym wizerunek każdego restauratora jest wyposażenie stolików. Serwetki dyspenserowe to niepozorny element, który znacznie podniesie komfort spożywania posiłków.

Wysokiej jakości serwetki do dyspensera – atrakcyjna cena, estetyka i funkcjonalność

Serwetki do dyspensera dedykowane są przede wszystkim kawiarniom, restauracjom, lodziarniom, barom szybkiej obsługi. Udostępnienie klientom serwetek zamkniętych w prostym w obsłudze podajniku jest znacznie bardziej higieniczne i wygodne, niż postawienie na stoliku czy blacie barowym klasycznego serwetnika. W ofercie sklepu E-opakowania znajdziesz nie tylko wytrzymałe, miękkie i niezwykle wydajne serwetki do dyspensera, ale również eleganckie dozowniki. Dostępne w kilku wariantach podajniki chronią serwetki przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Dozowniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dozować tylko jedną serwetkę na raz, co pomaga zredukować niepotrzebne koszty.

Serwetki dyspensowerowe i podajnik – w ducie taniej!

Specjalnie dla wszystkich osób pragnących kompleksowo wyposażyć swoją restaurację, kawiarnię czy pub, nasz sklep przygotował ofertę specjalną. Kupując dwa opakowania serwetek dyspenserowych oraz podajnik, możesz liczyć na atrakcyjną zniżkę. Promocją objęte są serwetki do dyspensera marki Ellis dostępne w kartonach o zróżnicowanej pojemności.