środki ochrony osobistej

środki ochrony osobistej Jest 7 produktów.

Podkategorie

środki ochrony osobistej, odzież robocza, maseczki jednorazowe, okulary, przyłbice ochronne, rękawice,buty ochronne, czapeczki, kurtki, spodnie, kamizelki

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Środki ochrony indywidualnej

„Safety first!” – zasada powtarzana jak mantra przez Brytyjczyków powinna tak naprawdę być fundamentem każdego działania, które podejmujemy. Bezpieczeństwo ma kardynalne znaczenie nie tylko w kontekście BHP. Pandemia COVID-19 udowodniła nam, jak ważne jest ono na co dzień, w zwykłych kontaktach międzyludzkich. Odpowiadając na potrzebę troski o siebie nawzajem, do asortymentu E-opakowania.info wprowadziliśmy środki ochrony osobistej. W tej kategorii znajdą Państwo różne produkty, które pozwolą zminimalizować ryzyko zakażenia w kontaktach z Klientami i relacjach z bliskimi.

Nie tylko w czasie pandemii

Produkty dostępne na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego odpowiadają na realne zapotrzebowanie, dopasowane do aktualnej sytuacji. Nic dziwnego, że w dobie pandemii proponujemy Państwu różne przyłbice i maseczki ochronne zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa. Posiadamy również jednorazowe rękawice foliowe, które świetnie sprawdzą się w handlu detalicznym, oraz ochronne fartuchu foliowe. Te ostatnie mogą okazać się przydatne w gastronomii lub podczas organizacji wydarzeń plenerowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą środków ochrony osobistej w naszym serwisie.